Deep & top IV. – Extrémna krížová cesta

Ďalšia DEEP&TOP víkendovka a k tomu BONUS! Extrémna krížová cesta!

Pridaj sa k nám na jednu z najzaujímavejších verzii DEEP&TOP. Začíname stretnutím vo Važci približne o 15:00, odkiaľ sa autami presunieme do Bardejova, kde o 18:00 začneme svätou omšou v Kostole Sv. Margity Antiochijskej v Zborove. Odtiaľ pôjdeme s mnohými ďalšími účastníkmi na trasu dlhú 20 km a po skončení sa presunieme naspäť do centra vo Važci kde si oddýchneme a v sobotu poobede budeme pokračovať v programe pripravenom v rámci obnovy DEEP&TOP.
Neboj sa, spolu to zvládneme.

Viac o Extrémnej Krížovej ceste:

Koncept Extrémnej krížovej cesty (EKC) vznikol v roku 2009 v Poľsku. Rozšíril sa do celého sveta a napríklad v minulom roku sa konala v 25 štátoch, 420 mestách, mala 822 trás a už 100 000 účastníkov Viac sa o nej dočítaš na www.ekc.sk.

Neváhaj a pridaj sa k nám. 

Registruj sa tu: https://bit.ly/deeep_top_ekc
KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.