DARUJ SDM

Ako iste viete, toto leto nás čaká najväčšia udalosť pre mladých katolíkov Svetové dni mládeže v Lisabone( v lete 2023), viac na www.svetovednimladeze.sk

Mnohí mladí si to však z finančných dôvodov nemôžu dovoliť, nakoľko celkové náklady sa šplhajú k sume 800€.

Možno ste sa v minulosti SDM sami zúčastnili a zažili ste silnú skúsenosť stretnutia s Bohom, možno by ste sa SDM radi opäť zúčastnili, no pracovné či rodinné povinnosti Vám to neumožňujú. Stále však môžete pomôcť mladým, aby peniaze neboli prekážkou zažiť atmosféru Svetových dni mládeže taktiež.

Svoj finančný dar pre mladých zo Spišskej diecézy môžete zaslať na číslo účtu: SK75 0900 0000 0051 9762 8514 a do poznámky uviesť: Dar.

Už teraz ďakujeme všetkým štedrým darcom. O priebehu kampane Vás budeme informovať.
 

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.