SPIŠNET

STRETNUTIE VEDÚCICH SPOLOČENSTIEV SPIŠSKEJ DIECÉZY

Spišnet je zameraný na budovanie siete katolíckych spoločenstiev v Spišskej diecéze. Pomáha v spolupráci lídrov existujúcich miestnych spoločenstiev a poskytuje pomoc pri zakladaní nových.

O ČOM JE SPIŠNET?

Spišnet realizujeme ako víkendové stretnutia, ktoré sa konajú tri krát do roka. Predstavuje čas vzájomného zdieľania, modlitby, povzbudenia členov jednotlivých soločenstiev. Spišnet funguje od roku 2001. Jeho víziou je nadviazať spoluprácu s novými spoločenstvami, ktoré pôsobia v Spišskej diecéze.

VEDIEŠ STRETKO A NIE STE V SPIŠNETE?

Ak vedieš stretko vo farnosti, potrebuješ pomoc a poradenstvo pri jeho vedení, chcel by si pripraviť nejakú tematickú víkendovku či formačný program pre svoje stretko, alebo máš túžbu zdieľať a modliť sa s ostatnými animátormi a vedúcimi spoločenstiev, pridaj sa k nám. Napíš nám na kpm@komisia.sk.

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.