Diecézne stretnutie mládeže VYKROČ 2020

„Hovorím ti, vstaň!“

Tieto slová sú výzvou, sú poslaním a sú pozvaním, ABY SI ŽIL.  Sú to slová, ktorými Ježiš kriesi mŕtveho chlapca (Lk 7, 14) i mŕtve dievča (Mk 5, 41). Týmito slovami sa chce prihovoriť aj tebe a vdýchnuť ti NOVÝ ŽIVOT.

Ak si doteraz žil iba tak, iba prežíval zo dňa na deň, príď na VYKROČ 2020 a dovoľ Ježišovi, ABY SA ŤA DOTKOL. Ak budeš chcieť, tvoj smäd a tvoja túžba PO ŽIVOTE sa môžu zmeniť NA REALITU.

 

Všetkých mladých, mladších ako starších, menej starých ako starších, duchom mladých aj tých, ktorí sa mladými cítia pozývame
na tohtoročné Diecézne stretnutie mládeže VYKROČ.

Po roku sa opäť stretneme v Aréne Poprad v Poprade, ale tentoraz sa vidíme už necelý týždeň po Veľkej noci 18. 4. (sobota) 2020.

Program začne o 9, 30 h. a počas obednej prestávky 12.30 h.  – 13.30 h. budete môcť opäť zažiť EXPO rehoľníkov a mládežnícke organizácie našej diecézy. Poobedňajší program vyvrcholí sv. omšou na Sídl. Juh v Kostole sv. Cyrila a Metoda o 15, 00 h.
Symbolické vstupné 1€.

Ste vrelo očakávaní, srdečne vítaní a hlavne povolaní k ŽIVOTU. 

 

 

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.