Diecézny futsalový turnaj Rabča 5.11.2022

 

Výsledky:

 

DIECÉZNY FUTSALOVÝ TURNAJ V RABČI ⚽️????
V prvom rade ďakujeme o. Martinovi a o. Milanovi za prípravu a organizáciu turnaja. ???
Vyhrali všetci zúčastnení, ale tu je poradie ? :
1. Lendak?
2. Mútne?
3. Kubín ?
4. Ružomberok ?
Gratulujeme všetkým tímom a držíme palce Lendaku na celoslovenskom turnaji vo futsale! ??

Celoslovenský mládežnícky futsalový turnaj je vyvrcholením dekanátnych a diecéznych futsalových turnajov. Účastníkmi tohto turnaja sú víťazi jednotlivých diecéznych turnajov, rešpektujúc ich podmienky účasti.
Víťaz turnaja vyhráva PUTOVNÝ POHÁR PREDSEDU KBS. Tohto roku to bude 19.11.2022 v Hrnčiarovciach nad Parnou okres Trnava.

 

 

 

 

 

Komisia pre mládež v Spišskej diecéze v spolupráci s farnosťou Rabča pozýva
na diecézne kolo Celoslovenského futsalového turnaja o pohár predsedu Konferencie biskupov Slovenska.

Termín a miesto: 5.11. 2022 ŠH Rabča
 
Čas: 9:00 (začiatok prvého zápasu. Priestor na prezlečenie a rozcvičku od 8:30)
 
Štartovné: 10 EUR na hráča (na pokrytie organizačných nákladov, odmeny, obed a voda)
 
Podmienky účasti:  Hráči musia mať 15-30 rokov (15-18 rokov – s  informovaným súhlasom rodiča v písanej podobe (v prílohe dole) – priniesť so sebou). V každom družstve môže byť ešte jeden hráč nad 30 rokov (napr. kňaz alebo rehoľník). Tím môže tvoriť aj jeden ligový hráč vrátane brankára, teda hráč ktorý bol aktívnym futbalistom alebo je aktívnym futbalistom, príp. navštevoval ÚTM (Útvar talentovej mládeže od U9- U19). Taktiež sa to týka hráčov, ktorí sú zapísaní alebo boli evidovaní registračným preukazom v klube od 4. futbalovej ligy vyššie (vrátane 4. ligy), v ktoromkoľvek regióne Slovenskej Republiky. Za „ligového“ hráča sa nepovažuje hráč do 5. ligy vrátane, ďalej hráč, ktorý aktívne nehráva minimálne päť rokov.
Pri výskyte viac ako jedného ligového hráča na súpiske organizátor môže takéto mužstvo vyradiť z turnaja. Pri porušení týchto pravidiel si organizátor vyhradzuje sankcie pre dané mužstvo. Informácie ohľadom hráčov budú kontrolované cez matričný systém evidencie hráčov. Tím je povinný uviesť túto skutočnosť v súpiske (do poznámok). Odhalené zamlčanie znamená vylúčenie celého tímu z turnaja.

Poistenie:  Zabezpečuje pre svoj tím vysielajúca organizácia. Každý účastník je povinný mať pri sebe preukaz poistenca.
 
Registrácia: Prihlásiť sa na mail: milan.pridavok@gmail.com do 30.10.2022
 

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.