DIECÉZNY VÝSTUP MLÁDEŽE NA TÉRYHO CHATU 11.2.2023

Ako už býva zvykom, aj túto zimu sme sa rozhodli zorganizovať diecézny výstup mladých. Naším prvotným cieľom bola Téryho chata, ale v dôsledku počasia v uplynulých dňoch a lavínovému nebezpečenstvu, sme sa rozhodli pre zmenu – naším cieľom bude Zamkovského chata.

Stretneme sa v sobotu 11.2.2023 o 8:00 hod v novom kostolíku v Starom Smokovci (kostol sv. Petra a Pavla), kde budeme sláviť sv. omšu, po ktorej sa začne výstup.

Lokalita kostola:

https://sk.mapy.cz/zakladni?x=20.2192230&y=49.1373010&z=17

Predpokladaný návrat do Starého Smokovca je o 14:30

Čo si so sebou vziať?

Dobrú obuv do hôr, teplé oblečenie, niečo pod zub a tekutiny (najlepšie teplý čajík) na 8 hodinovú turistiku. Odporúčame vám mať so sebou aj mačky (nesmeky) a trekingové paličky, nakoľko horský terén v zime býva náročný. Nezabudnite si pribaliť dobrú náladu a chuť spoznať nových ľudí.

Ak sa nemáte ako dostať do Starého Smokovca a toto je jediný dôvod, ktorý by vám bránil prísť, príďte k nám do Važca a dopravíme vás tam. Ponúkame vám možnosť prespať v centre vo Važci z 10. na 11. 2. 2023. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na kristina.komisia@gmail.com.

Ak máte viac než 18 rokov, musíte si vybaviť vysokohorské poistenie (napr. UNION online), účastníkom do 18 rokov prepláca prípadné výdavky na záchrannú akciu štát.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom mailu kristina.komisia@gmail.com

P. S. Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, preto nám v prípade záujmu o účasť maloletých osôb napíšte na kristina.komisia@gmail.com a my vám následne pošleme toto tlačivo na vyplnenie a podpísanie.

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.