Diecézny výstup mladých na Zbojnícku chatu

Ahojte, priatelia,
v sobotu 1. februára (sobota) 2020 chceme spolu s vami opäť spoznávať Božiu krásu ukrytú v našich veľhorách. Tentoraz budeme stúpať až k Zbojníckej chate, nachádzajúcej sa v malebnej Veľkej Studenej doline v nadmorskej výške 1960 m. n. m.
Výstup povedie duch. správca Centra Premeny vo Važci o. Ľuboš Laškoty.

Čo si vziať so sebou: Dobrú obuv do snehom zaviatych hôr (mačky určite nie sú na škodu – nemyslia sa tu zvieratá, samozrejme :)), teplé oblečenie (zísť sa môže aj napr. vyhrievací vankúšik), dobrú náladu (ak ti bude chýbať, my ti ju doplníme ;)), niečo pod zub (niečo výdatné i niečo s rýchlym prísunom energie), tekutiny (najlepšie teplý čaj, káva,…) na cca 8 h. chôdze v kopcoch,…

Poistenie: Ak máte viac než 18 rokov, musíte si vybaviť vysokohorské poistenie (napr. UINON online), účastníkom do 18 rokov prepláca príp. výdavky na záchrannú akciu štát (viac info).

Termín: 1. 2. 2020 (sobota)
Čas a miesto: Stretneme sa v Starom Smokovci o 8:00 (vlak z PP do Starého Smokovca ide 7:27 – na mieste ste o 7:51 h. – ak máte záujem prespať z piatka na sobotu v centre vo Važci, registrujte sa cez tento formulár.

O 8:15 začneme podujatie spoločnou sv. omšou v miestnom kostolíku.

Tešíme sa na teba+

P.S.Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, ktorý im pošleme po prihlásení do formulára.

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.