Ide sa na Východnú Vysokú…

Ahojte, všetci mladí,
v sobotu 14. septembra chceme ísť na túru spolu s vami. Ide sa na „pyramídu“ Vysokých Tatier – Východnú Vysokú (2429 m.n.m.) – bude to skvelý čas plný výziev a odvahy.
Na výstup sa k nám pridajú aj jediný kňaz-horský záchranár na Slovensku o. Ján Dubecký a duch. správca Centra Premeny vo Važci o. Ľuboš Laškoty. Takže sa môžete tešiť aj na stretnutie s Ježišom na sv. omši v nádhere divokej vysokohorskej prírody.

Čo si vziať so sebou: Dobrú obuv do hôr, oblečenie do dažďa (príp. pršiplášť), dobrú náladu (ak ti bude chýbať, my ti ju doplníme ;)), niečo pod zub, tekutiny (najlepšie vodu) na cca 6,5 h. chôdze v kopcoch,…

Poistenie: Ak máte viac než 18 rokov, musíte si vybaviť vysokohorské poistenie (napr. UINON online), účastníkom do 18 rokov prepláca príp. výdavky na záchrannú akciu štát (viac info).

Termín: 14. 9. 2019 (sobota)
Čas a miesto: Stretneme sa v Tatranskej Polianke o 8:15 (vlak z PP do T. Polianky ide 7:27 s prestupom v Starom Smokovci) – ak máš záujem prespať v centre vo Važci, registruj sa tu: bit.ly/vychodna_vysoka_2019

Tešíme sa na teba+

P.S.Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, ktorý im pošleme po prihlásení do formulára.

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.