Mklub – stan mladých na Mariánskej hore

Pozývame ťa do Mklubu, ktorý tu bude pre teba počas odpustu na Mariánskej hore v sobotu a v nedeľu 6. – 7. júla.

Môžeš sa tešiť na krátke prednášky s diskusiou so zaujímavými hosťami, teplý čaj a dozvieš sa tu tiež mnoho vecí o tom, čo všetko sa deje s mládežou v našej diecéze, príp. tu dostaneš tipy, ak by si sa chcel do niečoho zapojiť alebo tipy, kde načerpať.

Témou Mklubu bude „HORE NOHAMI“ (čerpáme z Diec. stretnutia mládeže) a pozvanie prijali manželia Michal a Dominika Jurečkovci,o. Ľuboš Laškoty, o. Matúš Reiner, o. Braňo Kožuch a o. František Trstenský.

Mklub bude otvorený od 18:00 a jednotlivé polhodinové vstupy budú v týchto časoch „tak si nenechaj ujsť ani jeden z nich):
18:15 – o. Ľuboš Laškoty, Michal Briš – „Diecéza, mladí a hore nohami“;
20:15 – o. František Trstenský –
„Božie slovo premieňa život mladých“ „hore nohami.“
21:00 – Pavol Vilček – riaditeľ Sp. charity, Eva Kocanová – Camino de Santiago, Ján Gombala – Púť Muráň-Levoča – Svätojakubská púť na Slovensku.
21:30 – o. Braňo Kožuch –
„Máš na VIAC!“
22:30 – o. Matúš Reiner, manželia Jurečkovci –
„Vzťahy a manželstvo – radosť i výzva.“

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.