Mladí Sp. diecézy na púti Muráň – Levoča

Aj tento rok sme sa opäť rozhodli pripojiť k púti mladých Muráň – Levoča a pozývame aj vás. Púť môže byť pre nás všetkých výbornou skúsenosťou, plnou nezabudnuteľných chvíľ a nových priateľstiev. Na púť vás osobne pozýva aj o. Ľuboš Laškoty, ktorý povedie skupinu mladých z našej diecézy. Je to teda skvelá príležitosť lepšie sa spoznať a zažiť nádherné dni plné priateľstiev, radosti, sviežosti i obety.  Pozývame vás teda, pridajte sa k nám 😉
Praktické info: 
Stretneme sa 3. júla (utorok) v Poprade na autobusovej stanici o 17:40. Následne sa autobusom (17:55) prevezieme do Muráňa, odkiaľ začneme na ďalší deň spoločné putovanie do Levoče. Autobus bude stáť cca 3€.

Všetky ostatné podrobné info o púti nájdete na www.muranlevoca.sk/prakticke-info, kde nájdete aj prihlasovací formulár, do ktorého sa nezabudnite registrovať. Ak chcete putovať v rámci našej „Spišskej“ skupiny, dajte nám to vedieť mailom – kontakt: daniel.komisia@gmail.com, 0917 232 364.

Tešíme sa na vás 😉

 

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.