Naše DCM Premeny oslavuje 20 rokov

Drahí naši priatelia, štedrí podporovatelia, ochotní dobrovoľníci, horliví modlitebníci…


naše Diecézne centrum Premeny slávi aj vďaka Vám svoje 20. narodeniny. Centrum sa stalo súčasťou príbehov mnohých z nás. Zažili sme v ňom prijatie, formáciu, službu, Premenu a nejeden Boží dotyk.
Najkrajšou kronikou nášho Centra sú práve naše srdcia, v ktorých sú vpísané nezabudnuteľné zážitky. Či ste naše centrum navštívili len raz, alebo sa doň pravidelne vraciate, príbeh nášho centra píšete aj vy!


Preto Vás pozývame osláviť a poďakovať spolu s nami za 20 výnimočných rokov nášho centra. Celé to vypukne v sobotu, 1. júna o 10:30. Svätá omša, chutný obed, modlitba chvál s LCH Live, svedectvá našich dobrovoľníkov a rôzne sprievodné (aj športové) aktivity… Na to všetko sa môžete tešiť. A nebude chýbať ani torta! 🍰

Predbežný program:

10:30 omša

11:30 ďakovná pobožnosť

12:00 obed

14:00 torta

14:30 LCH Live + svedectvá


Tešíme sa na stretnutie s Vami!

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.