Refresh SDM 26.-28.1.2024

Minulý rok sme spolu zažili nezabudnuteľný čas Svetových dní mládeže v Portugalsku. Každý z nás si z nich odniesol niečo iné – zažili sme tam toho mnoho – dobrodružnú cestu autobusom či lietadlom, návštevu najväčších pútnických miest v Európe, prijatie a štedrosť portugalských rodín, ktoré nám neraz vohnali do očí slzy, prvé dotyky oceánu, nové priateľstvá, ktoré si doteraz opatrujeme, no predovšetkým dobrotu a starostlivosť nášho nebeského Otca a krásu jeho nevesty Cirkvi.

Svätý otec František nás na konci Svetových dní mládeže pobádal: „Pamätajte si vo svojom srdci tie NAJKRAJŠIE CHVÍLE SDM, pretože keď potom prídu nevyhnutné chvíle únavy a neútechy a možno tiež pokušenie zastaviť sa na ceste, alebo sa uzavrieť do seba, OŽIVTE SKÚSENOSŤ a milosť týchto dní.“ (pápež František, záverečná sv. omša na SDM)

Všetkých pútnikov Svetových dní mládeže v Portugalsku by sme chceli pozvať na víkendové stretnutie  s názvom Refresh SDM, počas ktorého oživíme to najkrajšie zo SDM.

Refresh SDM sa uskutoční od piatka 26.1. do nedele 28.1.2024. Program sa začne večernou sv. omšou o 18:30 v kaplnke Diecézneho centra mládeže Premeny vo Važci a skončí sa nedeľným obedom. Súčasťou programu je aj sobotňajší Diecézny výstup mladých na Sedlo pod Ostrvou.

Kapacita nášho centra je obmedzená, preto Vás prosíme, aby ste s registráciou neotáľali. Zaregistrujte sa cez tento prihlasovací formulár: https://forms.gle/cFyXJEeyzWH5f8zAA

Cena za víkendovku je 35€ pre študentov a 39€ pre pracujúcich. V tejto sume je zarátané:

·        ubytovanie vo vlastnom spacáku

·        piatok: suchá večera

·        sobota: raňajky, suchý obed – balíček na výstup, varená večera

·        nedeľa: raňajky, varený obed

Ak chceš naše obliečky, je potrebné zaplatiť jednorázový poplatok 5€.

Registrácia sa ukončí v stredu, 24.1.2024 o 19:00. Bližšie informácie Vám pošleme po zaregistrovaní.

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.