Stretni pápeža Františka – BUS pre mladých zo Spišskej diecézy do Košíc

Drahí mladí priatelia, ponúkame vám, možnosť cestovať na jedinečné stretnutie so Svätým Otcom na Slovensku 14. 9. 2021 (utorok) zo Spišskej diecézy do Košíc autobusom. Autobus bude mať niekoľko zastávok, na ktorých môžete nastúpiť (cena za cestovanie je uvedená v zátvorke za jednotlivými zástavkami):

Trstená (20€)
Dolný Kubín (18€)
Ružomberok (16)
Poprad (13€)
Spišská Nová Ves (11)
Levoča (11€)

Ak chcete ísť spolu s nami, zaregistrujte sa cez tento elektronický formulár (tento autobus je určený mladým ľuďom a ostatným vo veku do 35 rokov) – registrácia bude prebiehať do 8. 9. 2021 (piatok). Pre úspešné dokončenie registrácie je potrebné uhradiť aj zálohu 5€ na číslo účtu: IBAN SK68 0900 0000 0050 3462 2468 – do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko. V prípade zrušenia vašej účasti po zaplatení zálohy je potrebné za seba nájsť náhradu a upovedomiť nás o tom (daniel.komisia@gmail.com). Uhradenú zálohu totiž späť nevraciame! 
Po zaregistrovaní cez online formulár a prijatí zálohy vám pošleme potvrdzujúci mail spolu s bližšími informáciami.

Záujemcovia mladší ako 18 rokov si musia so sebou priniesť informovaný súhlas podpísaný ich rodičom (zákonným zástupcom). Vyplnený a podpísaný súhlas budeme zbierať počas cestovania v autobuse – formulár súhlasu stiahnete tu.

NEZABUDNITE, že základnou podmienkou stretnutia so Svätým Otcom je plná zaočkovanosť každého účastníka a registrácia účastníka na tomto linku, takže sa tu nezabudnite zaregistrovať! 

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.