Treking 100-tisíc krokov

Priatelia, opäť chceme byť súčasťou nádhernej púte mladých Muráň – Levoča a pozývame aj vás, poďte s nami do toho.
Veríme, že to bude pre nás všetkých opäť výbornou skúsenosťou, plnou nezabudnuteľných chvíľ a nových priateľstiev.
Na púť vás osobne aj tento rok pozýva o. Ľuboš Laškoty, ktorý povedie skupinu mladých z našej diecézy. Je to teda skvelá príležitosť lepšie sa spoznať a zažiť nádherné dni plné priateľstiev, radosti, sviežosti i obety.

Praktické info:
Stretneme sa 2. júla (utorok) v Poprade na autobusovej stanici o 16:20. Následne sa autobusom (16:40) prevezieme do Muráňa, odkiaľ začneme na ďalší deň spoločné putovanie do Levoče. Autobus bude stáť cca 3€.

Všetky ostatné podrobné info o púti nájdete na www.muranlevoca.sk/prakticke-info, kde nájdete aj prihlasovací formulár, do ktorého sa nezabudnite registrovať. Ak chcete putovať v rámci našej “Spišskej” skupiny, dajte nám to, prosím, vedieť mailom – kontakt: daniel.komisia@gmail.com, 0917 232 364.

Tešíme sa na vás

KOMISIA PRE MLÁDEŽ V SPIŠSKEJ DIECÉZE je mládežnícka organizácia zriadená Rímskokatolíckou cirkvou, biskupstvom Spišské Podhradie. V súčastnosti koordinuje a vyvíja činnosť v troch regiónoch - Spiš, Liptov, Orava.
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:
Kontaktná osoba
Konferencia biskupov Slovenska,
Kapitulská 11, Bratislava,
IČO: 00684325,
DIČ: 2020804841,
email: dpo@kbs.sk,
https://gdpr.kbs.sk
PODPORTE EVANJELIZÁCIU
Iba vďaka Tebe môžeme fungovať. Neváhaj a pripoj sa k nám aj Ty. Ak Ti to tvoja finančná situácia dovoľuje, obraciame sa na Teba s prosbou o pomoc. Tvoja pomoc môže byť naozaj rôzna, preto si pozri ako nás môžeš podporiť. Ďakujeme!
© 2023 komisia.sk. Všetky práva vyhradené.